Jdi na obsah Jdi na menu
 


V současné době se staráme nejen o pejsky, ale i o další zvířata, která u nás pobývají a zaslouží si naši i Vaši pozornost.

Mezi ně patří kobylky Halačínské prasátko Soxie, koza Cilka

Většinou se dostala do naší péče ve špatném stavu, jsou nemocná, vyžadují speciální léčbu a zůstávají u nás většinou doživotně.. 

Tyto zvířata nejsou nabízeny ke skutečné adopci, pouze k adopci na dálku a Vy máte jedinečnou šanci se podílet alespoň minimálním příspěvkem na pomoci těmto zvířatům.

Co to je Adopce na dálku?

Adopce na dálku je jedna z možností, jak finančně nebo materiálně podporovat konkrétní opuštěné pejsky nebo jiné zvířátko v naší péči, i když je nemůžete mít doma. Díky Adopci na dálku si můžete vybrat svého pejska nebo jiné zvířátko, které se Vám líbí. S každým, kdo se rozhodne pro Adopci zvířátka na dálku,sepíšeme darovací smlouvu a bude uveden u vybraného zvířátka jako dárce a rádi ho budeme informovat o jeho stavu, samozřejmě má možnost svého svěřence navštívit a podívat se, jak je o něj postaráno. 

Osud k těmto zvířátkům nebyl právě přívětivý, proto pokud můžete, zlepšete jejich podmínky u nás, sice jim domov nenahradíme,ale snažíme se pro ně dělat maximum.

Zvířata, která jsou přednostně zařazené do virtuální adopce jsou především :

  1. Zvířata v léčení – zvířata, která k nám přišla nemocná, zraněná a jejich léčba bude otázkou několika měsíců. Většinou se jedná o finančně nákladné léčení - např. kobylka Charlie 
  2. Zvířata, která pro svůj handicap, nemají šanci na umístění -  – jsou to zejména staří, handicapovaní, ale také špatně socializovaní, týraní, kteří potřebují individuální zacházení a více času na sblížení a přivyknutí si na lidskou společnost, která jim neublíží. Takoví často čekají na nový domov i několik let nebo zůstávají doživotně u nás.

Rozhodli jste se pro Adopci na dálku? Gratulujeme!

Co je nutno pro Adopci na dálku udělat?

  1. Vybrat si svého favorita ze zvířat, které u nás bydlí - pejska, koně nebo jiné zvířátko
  2. rozhodnout se, jak chcete svému favoritu pomoci - finančně nebo materiálně(nákup krmení atd.), jednorázově x vícekrát
  3. Kontaktujte nás a sdělte nám, které zvíře jste si pro virtuální adopci vybrali, a to buď e-mailem n.l.d.info@email.cz nebo na telefonu 604 237 634
  4. Vaše jméno popř. vaše firma, pokud nebudete mít nic proti tomu, bude zobrazena na těchto stránkách pod Vaším zvoleným zvířátkem. 

Zvířata z Křoví zařazené do Adopce na dálku:

Koně:

 

 

 

HALA 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČÍNSKÉ PRASÁTKO SOXIE

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KOZA CILKA

Obrazek

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PSI zařazeni do Adopce na dálku:

BADÝSEK

 

ASTA